Atribuită Cumpărare directă

Produsele furnizate, respectiv jgheab pentru cablu 16/16CM PVC cuprinde atat furnizarea produsului cu toate elementele de prindere, fixare, cat si montajul acestuia in locatia indicata de reprezentantii autoritatii contractante conform normelor in vigoare. Pretul include toate cheltuielile legate de material, manopera(montaj) , utilaj , transport, recapitulatie

Număr anunț
DA26656749
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Risnov (CUI 29413145)
Furnizor / câștigător
Otelea Dumitru Cristinel Inteprindere Individuala (CUI 19608719)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.850 RON
Valoare atribuită
5.850 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.850 RON

din 5.850 RON estimat