Atribuită
Cumpărare directă
mouse cu fir-2 bc, usb 64 gb - 3 bc, dosar carton cu sina - 10 bc, separator carton - 3 seturi, folii protectoare - 100 bc, dosar plastic - 100 bc, roller negru - 5 bc, creion HB - 5 bc, etichete autocolante - 100 bc, alonja - 10 seturi, C100 - 1 bc, ss56 - 1 bc
- Număr anunț
- DA26631964
- Autoritate contractantă
- SCOALA ION SIMIONESCU IASI (CUI 17155611)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA GROUP SRL (CUI 14346218)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 473,79 RON
- Valoare atribuită
- 473,79 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.