Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici tehnice Tip espressor: Automat Putere: 1450 W Presiune: 15 bar Alimentare: Cafea boabe; Cafea macinata Tip bautura: Cafea; Cafea lunga; Espresso; Espresso dublu Numar duze cesti: 2 Rasnita incorporata: Da Capacitate compartiment cafea: 250 g Rezervor apa detasabil: Da Tava picaturi detasabila: Da Accesorii: Filtru apa Functii si programe Sistem spumare lapte: Da Sistem decalcifiere: Da Functie autocuratare: Da Setare temperatura: Da Setare grad macinare: Da Functii si tehnologii: Control aroma; Control grad de spumare; Dispensor cafea ajustabil pe inaltime; Duritatea apei programabila; Functie Cafea Lunga; Infuzor detasabil; Mod economisire energie; Oprire automata; Preparare simultana doua cesti; Suprafata pastrare cesti Caracteristici generale Culoare: Argintiu; Negru Greutate: 9 kg Dimensiuni (W x D x H): 23 x 43 x 34 cm Garantie: 24 luni

Număr anunț
DA26647571
Autoritate contractantă
ORASUL NEGRESTI (CUI 13407333)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
39711310-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.428,56 RON
Valoare atribuită
1.428,56 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.428,56 RON

din 1.428,56 RON estimat