Atribuită
Cumpărare directă
ALCOOL SANITAR 500 ML Buc 20 6.72 134.45 4 DISPENSER SAPUN LICHID Buc 8 29.41 235.29 5 PROSOP DADA 70 M Buc 12 5.04 60.50 6 GEL DEZINFECTANT MAINI FARMEC 500ML Buc 20 37.82 756.30 7 BICLOSOL 300 PASTILE Cut 2 71.43 142.86 8 SANO FLOOR FRESH 2L Buc 5 18.49 92.44 9 FARAS+COADA Buc 5 6.72 33.61 10 SACI MENAJ 35 L 20 3.36 67.2
- Număr anunț
- DA26657044
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala, Comuna Gheorghe Lazar (CUI 33560470)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.154,62 RON
- Valoare atribuită
- 2.154,62 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.