Atribuită
Cumpărare directă
Incheierea unui contract având ca obiect ,, Servicii de suport tehnic şi reparaţii a unor echipamente informatice din sistemul Epass”, cu valabilitatea contractului de la 01.01.2021 până la 31.12.2021. Contractul se va incheia sub forma unui abonament lunar in valoare de 5679 lei/luna, fara TVA. Prestatorul va furniza servicii de suport tehnic şi reparatii pentru echipamentele informatice instalate în locaţiile utilizatorilor acestor echipamente, respectiv în cadrul urmatoarelor instituţii ale statului:Direcţia Generală de Paşapoarte (sediul central, Centrul Naţional Unic de Personalizare a Paşapoartelor Electronice, Serviciul Public Comunitar de Eliberare a Pasapoartelor Simple judeţene); Ministerul Afacerilor Externe (sediul central); Direcţia de Evidenta a Persoanelor si Administrare a Bazelor de Date (sediul central şi centrele judeţene) şi Inspectoratul General pentru Imigrari (sediul central şi centrele judeţene).
- Număr anunț
- DA26617386
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
- Cod CPV
- 50312000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 73.800 RON
- Valoare atribuită
- 73.800 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.