Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1.LAMBRIU MOLID A TRAP.12.5X96X4000MM 10BUC-CUT(3.84MP-CUT)#2000000266275 #9002789314928 #5945844000746 buc 10 88.2353 2.SIPCA 5X3X300CM (0.0045MC-BUC) #2000000285337 buc 10 5.042 3.BCA 25X25X60 MACON (26.66 BUC/MC)#2000000419770 buc 10 11.7563 1 4.MORTAR ZID. PT.BCA WEBER PL25 25KG #2000000266701 #5945751000372 buc 1 14.2773 5.DISC TAIERE A 36 R SUPRA 230X2X22.2 #4014855101788 buc 3 8.3193 6.5PINZE S 1122 AF/FLEXIBLE FOR METAL#2000000054827 #0316514093545 #3165140093545 buc 1 75.5462
- Număr anunț
- DA26657460
- Autoritate contractantă
- COMUNA ACATARI (CUI 4323578)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.165,12 RON
- Valoare atribuită
- 1.165,12 RON
- Data publicării
- 26.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.