Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cantitate HELANCA BTI 3/14 ALB 7buc BLUZA BAIETI 3/14 ABS. 1buc BLUZA BAIETI 3/14 RSU2 3buc BLUZA BAIETI 3/14 VRD 2buc PIJAMA ML BT 9/14 GRIY 5buc PIJAMA ML BT 9/14 BLU 6buc PIJAMA ML BT 3/8 VRD 3buc PIJAMA ML BT 9/14 BLMI 5buc PIJAMA ML BT 2/8 GRI 3buc PIJAMA ML BT 9/14 RSU3 3buc PIJAMA ML BT 9/14 BLMI 1buc PIJAMA ML BT 9/14 GRIY 6buc TRICOU ML FT 9/14 NG1 6buc HANORAC FETE 3/14 GRD 3buc BLUZA FETE 3/14 BLM 1buc PIJAMA ML FT 9/14 BLU 1buc PIJAMA ML FT 9/14 SOMI 1buc PIJAMA ML FT 9/14 ROZ 1buc JACHET SP COP 3/14 GRI 3buc BLUZA SP COP 3/14 TCZI 2buc BLUZA SP COP 3/14 RS 1buc BLUZA SP COP 3/14 BLUI 4buc BLUZA SP COP 3/14 NGI 1buc JACHETA SP 3/14 RZI 3buc PIJAMA ML BT 9/16 ECR 1buc TRIC POL ML BT 3/14 KKI 1buc PIJAMA ML FT 9/16 SOMD 1buc PIJAMA ML BT 3/8 ECR 1buc BLUZA BAIETI 2/16 ROSU 1buc BLUZA BAIETI 2/16 KAKD 1buc TRICOU ML BT 3/14 ING 1buc BLUZA FETE 3/16 ABS 2buc PIJAMA ML BT 9/16 GRI 3buc HANORAC BTI 3/14 BLUI 1buc SX4 SLIP CP 8/16 BLM 2buc SX4 SLIP CP 8/16A NGI 4buc SX3 SOS BTI 27/41 BLM2 1buc SX3 SOS BTI 27/41 GRYI 1buc SX3 SOS FT 27/38 GRI 1buc SX6 SOS BTI 27/38 ROSU 1buc SX6 SOS BTI 27/38 GRI 1buc SX6 SOS FT 27/38 RZD 1buc S6 SOSETE FT 27/38 ROZ 1buc SX6 SOS FT 27/38 GRI 1buc SX6 SLIP FT 2/16A RZ6 3buc SX3 INVIZ CP 27/38 GR 2buc SX3INVZ FT 27/38 TCZD 2buc SX3 BOX BTI 8/16A VRD 2buc SETX5 SOS BARBATI 39/45 5buc SETX5 SOS BT 22/24 ASS 2buc S3 BOXERI BT 2/16 ABSI 3buc SX6 SOS CP ROSU 27/3
- Număr anunț
- DA26656618
- Autoritate contractantă
- Centrul Scolar pentu Educatie Incluziva "Al. Rosca" Piatra Neamt (CUI 2613320)
- Furnizor / câștigător
- CARREFOUR ROMANIA SA (CUI 11588780)
- Cod CPV
- 18000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.231,93 RON
- Valoare atribuită
- 3.231,93 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.