Atribuită
Cumpărare directă
Colectarea separata,transportul separat,tratarea si depozitarea deseurilor municipale, inclusiv fractii colectate separat, fara a aduce atingere fluxului de deseuri de echipamente electrice si electronice, baterii si acumulatori generate de populatia si institutiile publice din subordinea primariei din aria administrativa a comunei Ciocanesti,judetul Calarasi astfel: - deseuri reziduale - cantitatea estimata de 100 tone la pretul de 380,97 lei/tona; -deseuri reciclabile- cantitatea estimata de 8 tone la pretul de 924,65 lei/tona. Valoarea estimata a contractului este (100 tone X 380,97 lei/tona) + ( 8 tone X 924,65 lei/tona) = 45.494,20 lei fara TVA
- Număr anunț
- DA26646354
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIOCANESTI (PRIMARIA CIOCANESTI) (CUI 3796780)
- Furnizor / câștigător
- IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
- Cod CPV
- 90511000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.494,20 RON
- Valoare atribuită
- 45.494,20 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.