Atribuită Cumpărare directă

biblioraft 5cm turcoaz, dosare mov-50buc,dosare rosii-50buc,mapa rosie, mapa albastra, caiet matematica-3+3buc, caiet dictando 3+3buc

Număr anunț
DA26655564
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
Furnizor / câștigător
DADY S LAND SRL (CUI 27872753)
Cod CPV
30197000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
502,40 RON
Valoare atribuită
502,40 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

502,40 RON

din 502,40 RON estimat