Atribuită Cumpărare directă

Grup electrogen Spau Cet Dewerk 490D, 27 kV 22 kW 4 cilindri in linie - diesel aspiratie directa racire cu apa regulator mecanic insonorizat , conform caietului de sarcini si a ofertei nr 19114/ AP/ 12.10.2020 .

Număr anunț
DA26650550
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI 3041480)
Furnizor / câștigător
RALDO ELECTRIC SRL (CUI 28421964)
Cod CPV
31121000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.799,80 RON
Valoare atribuită
38.799,80 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.799,80 RON

din 38.799,80 RON estimat