Atribuită Cumpărare directă

BOXE portabile bluetooth, tip troler, RMS: 120W, SPACER, 15″ woofer, acumulator 4.5A, input : AUX audio, guitar, USB/microSD, remote control, wired microphone, black, „SPB-A25-BT-F”/43501796 BOXE SPACER portabile bluetooth - SPB-A25-BT-F BOXE SPACER portabile bluetooth, tip troler, RMS: 120W, 15″ woofer, acumulator 4.5A, input : AUX audio, guitar, USB/microSD, remote control, wired microphone, black, „SPB-A25-BT-F”/43501796 SKU: SPB-A25-BT-F EAN: 5949046607314 Categorii: Boxe, Boxe portabile, Boxe portabile Producator: SPACER Garantie: 24 luni Informații suplimentare Recomandate pentru portabile – tip troller Tehnologie Bluetooth / cu fir Tip sistem troller 1.0 Putere RMS (W) 101 – 500 Putere Subwoofer/ Unitate Centrala RMS (W) 101 – 500 Putere satelit RMS (W) fara sateliti Telecomanda wireless Alte functii/ accesorii radio FM microfon cu fir Micro SD card iluminare cu LED Conectori Bluetooth alimentare 220V Jack 3.5mm RCA USB Culoare negru Putere unitate centrala 120 W Link producător: http://www.spacer.ro/produs/boxe-spacer-professional-trolley-bluetooth-rms-120w-15-woofer-acumulator-4-5a-input-aux-audio-guitar-usb-microsd-remote-control-wireless-microphone-black-spb-a25-bt/ Transport gratuit . ry362l

Număr anunț
DA26647930
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC BÎLTENI (CUI 4666371)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
32342412-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
516,81 RON
Valoare atribuită
516,81 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

516,81 RON

din 516,81 RON estimat