Atribuită Cumpărare directă

PACHET DIVERSE MATERIALE, COMPUS DIN: PRELUNGITOR 5P 5M 3X1,5 CU INTR LOHUIS BUC 1,00 42,00 35,29 6,71 20 1030251 PRELUNGITOR 3P 10M 3X1,5 LOHUIS BUC 1,00 51,99 43,69 8,30 30 1028028 NEON MASTER TL-D 18W SNOW WHITE 12000K BUC 20,00 5,78 97,14 18,46

Număr anunț
DA26655507
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Asistență Socială și Protecția Copilului Sector 4 (CUI 17226151)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
31681000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,12 RON
Valoare atribuită
176,12 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,12 RON

din 176,12 RON estimat