Atribuită Cumpărare directă

Șevalet pictură, cofecționat din lemn, reglabil, lățime minim 50 cm, înălțime totala minim 170 cm

Număr anunț
DA26657097
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BISTRITA (CUI 24957022)
Furnizor / câștigător
ROART DISTRIBUTION SRL (CUI 17165879)
Cod CPV
37820000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
188,74 RON
Valoare atribuită
188,74 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

188,74 RON

din 188,74 RON estimat