Atribuită Cumpărare directă

Cod Denumire Cantitate MBSIRUA0163 Banca scolara individuala, cu inaltimea reglabila 50 MBSSCUA0295HPL Scaun scolar, cu inaltimea reglabila (HPL) 50 TIEUR82 Tabla interactiva Eurodidactica 82 inch 1 VBMS506 Videoproiector Benq MS506 2 CPA2 ALFABETUL LIMBII ROMANE 31 PLANSE 210x149 MM 1 MSP01 NUMERELE 10 PLANSE 1 MBDUA0662 Dulap vertical, cu 1 usa si 2 rafturi(402x403x1816mm) 1

Număr anunț
DA26642675
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Virgil Iovanas" Sofronea (CUI 29051355)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.953,48 RON
Valoare atribuită
17.953,48 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.953,48 RON

din 17.953,48 RON estimat