Atribuită Cumpărare directă

Filtru tip sac MTS9 CONF COMANDA 2335/ 19.10.2020

Număr anunț
DA26653660
Autoritate contractantă
SANATORIUL BALNEAR SI DE RECUPERARE TECHIRGHIOL (CUI 4300868)
Furnizor / câștigător
MULTIPLEX CLIMA COMPANY S.R.L. (CUI 22078507)
Cod CPV
45331220-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.232 RON
Valoare atribuită
11.232 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.232 RON

din 11.232 RON estimat