Atribuită Cumpărare directă

Distanta minima 100 km cu microbuz de 17 locuri.- RUTA: NOROIENI- VESELIEI- IEPURASIILOR- SIRUL MARE- GRADINITA BOTIZ- STRADA TEILOR, SCOALA GIMNAZIALA CLASELE I-IV Botiz- STRADA SALCAMIILOR - SCOALA GIMNAZIALA V:VIII (72 KM/ZI - 8 LUNI)

Număr anunț
DA26649122
Autoritate contractantă
COMUNA BOTIZ (CUI 3896615)
Furnizor / câștigător
ROL UNO SRL (CUI 12301074)
Cod CPV
60130000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.680 RON
Valoare atribuită
31.680 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.680 RON

din 31.680 RON estimat