Atribuită Cumpărare directă

Spectroquant® TOC Cell test, Membrane albe, sterile, inseriate, gridate

Număr anunț
DA26657053
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI 2684940)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.068,32 RON
Valoare atribuită
9.068,32 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.068,32 RON

din 9.068,32 RON estimat