Atribuită Cumpărare directă

cutie x 10 flacoane x 500ml.x50 cuti= 500 flacoane STADA.

Număr anunț
DA26653282
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33621400-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.209 RON
Valoare atribuită
1.209 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.209 RON

din 1.209 RON estimat