Atribuită Cumpărare directă

Achizitie si inlocuire HHD 3 TB

Număr anunț
DA26650558
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII VASLUI (CUI 13589944)
Furnizor / câștigător
ALARMTEL SRL (CUI 14117125)
Cod CPV
50343000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
655,16 RON
Valoare atribuită
655,16 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

655,16 RON

din 655,16 RON estimat