Atribuită
Cumpărare directă
BANDA ZIMTATA 3.5X360 100BUC LG031826 =1SET PASTA DECAPANTA ZINK 155G 45264=1 BUC COLIER CTND DUBLU D-16 51502r1600000=15BUC COLIER 1" +DIBLU 50505b000040c=20BUC BATERIE ROSA CADA DUS BRR11 FERRO =1BUC BATERIE RENA LAVOAR PIPA MEDIE ZS53305=1BUC TEAVA PE100 PN10 D32=150M RACORD COMPRESIUNE FI 32X1=5BUC COT COMPRESIUNE FI 32X1=3BUC COT COMPRESIUNE 32=12 BUC TEU COMPRESIUNE FI 32X1=3BUC TEU COMPRESIUNE EGAL 32=3 BUC VAS HIDROFOR ORIZONTAL 80L A080 (VAO080)=1BUC SUPAPA RET ORIZ CLAPETA CAUCIUC 425 1'' =1BUC RACORD COMPRESIUNE FE 32X1=5 BUC COT ALAMA 1 FF=1BUC REDUCTIE A580 1-3/4 MM =2BUC REDUCTIE A581 1-1/2 MF=2BUC TEAVA CUPRU SEMIDUR 15X1 L=5M =3BUC TEU EGAL INTX3 15 5130=5BUC COT INT-INT 15 5090 =20 BUC ADAPTOR INT-EXT 15-1/2 4243 =12 BUC MUFA INT-INT 15 5270=10 BUC REDUCTIE A581 1-3/4 MF =2BUC REDUCTIE A581 3/4-1/2 MF=2BUC ADAPTOR INT-INT 15-1/2 4270G=2BUC IZOLATIE TEAVA 9X28/190 ALFAFLEX L=2M=50BUC
- Număr anunț
- DA26581355
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI 13267213)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.921,11 RON
- Valoare atribuită
- 1.921,11 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.