Atribuită Cumpărare directă

1 / COADA GREBLA 1300MM LT35917 - 1 buc x 6.72 lei 2 / MATURA PT INTERIOR 30CM FARA COADA - 1 buc x 12.18 lei 3 / MATURA PVC 50CM LT35735 - 1 buc x 13.45 lei 4 / ACE CLOR 1L - 4 buc x 5.46 lei 5 / DILUANT NITRO D209 0.9KYL - 1 buc x 6.72 lei 6 / SILICON SANITAR SUPER ALB BISON 280ML - 1 buc x 18.49 lei 7 / BALSAM MISAVAN PURITY 2L - 2 buc x 19.33 lei 8 / BANDA AVERTIZARE ROSU/ALB 100M - 3 buc x 14.29 lei 9 / PISTOL SUFLAT CU DUZA LUNGA AIR-51 - 1 buc x 24.79 lei 10 / EMAIL HAMMER BRUN KOBER 0.75L - 2 buc x 30.25 lei 11 / SACI MENAJ 120L/10BUC - 2 buc x 5.04 lei 12 / VANISH 1L - 2 buc x 11.76 lei 13 / MISAVAN DETARTRANT 1L PARFUMAT - 2 buc x 6.72 lei 14 / MISAVAN GEAMURI 4IN1 750ML - 2 buc x 11.34 lei 15 / MISAVAN GEL DESFUNDAT TEVI 1L - 1 buc x 10.08 lei 16 / BIDINEA FIR PVC 178X80MM LT09678 - 1 buc x 9.24 lei 17 / OSKAR PIGMENT 16 NEGRU 180ML - 1 buc x 42.44 lei 1 / TUB 18W SNOW WHITE - 11 buc x 5.04 lei 2 / STARTER 4-22 - 13 buc x 1.68 lei 3 / MANUSI PROTECTIE LT74139 - 1 pak x 13.45 lei 4 / AMORSA ACRILICA NR.4 10L SENTOSA - 3 buc x 21.01 lei 5 / LAVABILA FASSADE P40 - 1 buc x 257.14 lei 6 / BATERIE LAVOAR EC-41 - 2 buc x 48.74 lei 7 / SILICON SANITAR PREMIUM ALB 280ML - 1 buc x 17.65 lei 8 / BATERIE LAVOAR LEBADA - 1 buc x 147.06 lei

Număr anunț
DA26580696
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 17649275)
Furnizor / câștigător
NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050,85 RON
Valoare atribuită
1.050,85 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050,85 RON

din 1.050,85 RON estimat