Atribuită
Cumpărare directă
6421948740904 MANUSA PROTECTIE NITRIL GRI 10 BUC 1.00*3.78 5903755285218 PATENT COMBINAT MANER CAUCIUC IZOLAT 160MM BUC 1.00*38.66 5903755285133 PATENT CU CIOC MANER CAUCIUC IZOLAT 160MM BUC 1.00*35.29 5903755285287 PATENT TAIERE MANER CAUCIUC IZOLAT 180MM BUC 1.00*44.54 5903755105103 SET SURUBELNITE IZOLATE MANER CAUCIUC+ TESTER 6P BUC 1.00*52.10
- Număr anunț
- DA26580136
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 174,37 RON
- Valoare atribuită
- 174,37 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.