Atribuită
Cumpărare directă
Tip cafetiera Espresso capsule Incorporabil Nu Rezervor cafea Nu Capacitate rezervor de apa 0.6 l Putere 1500 W Functii Duza pentru spumare Nu Preparare ceai Nu Suprafata incalzita pentru cesti Nu Rasnita de cafea integrata Nu Alte caracteristici Display Da Presiune de vapori 15 bar Greutate 5 kg
- Număr anunț
- DA26629038
- Autoritate contractantă
- CURTEA CONSTITUTIONALA A ROMANIEI (CUI 4265850)
- Furnizor / câștigător
- DWYN ELECTRONICS SRL (CUI 31836120)
- Cod CPV
- 39700000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 373,95 RON
- Valoare atribuită
- 373,95 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.