Atribuită Cumpărare directă

Pachet conform oferta nr. 204/ 25.09.2020 1 PEN DRIVE 64GBKINGSTON DT100G3/64GB BUC 2 46.22 lei 92.44 lei 2 SUPORT PROIECTOR BLACKMOUNT PRB-18M BUC 2 105.04 lei 210.08 lei 3 MANOPERA SERVICE BUC 1 63.02 lei 63.02 lei

Număr anunț
DA26581593
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.5 BRASOV (CUI 29341073)
Furnizor / câștigător
SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
Cod CPV
30237200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
365,54 RON
Valoare atribuită
365,54 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

365,54 RON

din 365,54 RON estimat