Atribuită Cumpărare directă

Pachet panouri plexiglas 14 buc: -Birou acorduri int: 3 buc -Birou contabilitate : 6 buc -Birou nr.10: 3 buc -Birou Juridic: 2 buc Inaltime 680 mm Total suprafata 24 mp

Număr anunț
DA26584570
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE A JUDETULUI BRASOV (CUI 11335478)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
44175000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.773 RON
Valoare atribuită
4.773 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.773 RON

din 4.773 RON estimat