Atribuită
Cumpărare directă
Rama click afișaj A3 si Rama click afișaj A2 Rama Click Frame este realizata dintr-un profil de aluminiu eloxat (finisaj mat) cu latimea de 25mm, cu sistem de tip click care se poate deschide si inchide usor pentru introducerea facila a posterului. Spatiul pentru afisaj al ramei este acoperit cu o folie protectoare din PVC transparent antireflexiv, iar spatele este realizat din PVC opac si rigid. Posterul este acoperit de rama pe 1cm de jur imprejur. Imbinarea profilului la colturi se realizeaza la un unghi de 45 grade. Rama click este prevazuta cu gauri pentru fixare pe perete sau suspendare de plafon. Fara colturi cromate. Mentionam ca rama este realizata dintr-un profil de aluminiu eloxat (finisaj mat), rama nu este cu cadru cromat.
- Număr anunț
- DA26591255
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02539 (CUI 11873604)
- Furnizor / câștigător
- EXCELEXPO SRL (CUI 15963718)
- Cod CPV
- 30195600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.050 RON
- Valoare atribuită
- 1.050 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.