Atribuită
Cumpărare directă
Montaj pentru Aparat aer conditionat T klima AC-12TK-T01, 12000 btu/h, R32,19dB, Wi-Fi, baleaj stanga/dreapta si sus/jos din telecomanda, autocuratare, I set, I feel, filtru health, incalzire pana la -20 grade Celsius temperatura exterioara, 5 ani garantie compresor, A++
- Număr anunț
- DA26580104
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- PRESTCOM INSTAL SRL (CUI 14631150)
- Cod CPV
- 45255400-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 672,27 RON
- Valoare atribuită
- 672,27 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.