Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare facultativă CASCO pentru autoturismul cu nr. de înmatriculare MAI-56126, nr. de identificare VF1HJD40066040391, auto aflată în folosință în cadrul Instituției Prefectului-Județul Ilfov, pe o perioadă de 6 luni, începând cu data de 16.10.2020”, conform document atasat
- Număr anunț
- DA26592113
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului Jud Ilfov (CUI 8612757)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 952 RON
- Valoare atribuită
- 952 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.