Atribuită Cumpărare directă

Ford Focus ss WF05XXGCD57Y57728 KIT AMBREIAJ {PLACA SI DISC SI RULMENT} - OE - 1 x 1.059,70 lei SET AMBREIAJ LUK - 774 lei fara TVA - stoc VW Passat ss WVWZZZ3BZ3P266171 COMUTATOR LUMINI MARSARIER [2 PINI] - OE - 1 x69,21lei Dacia Logan ss UU1LSDABH36415324 BIELETA ANTIRULIU ST/DR - O.E. - 6 x 13 lei

Număr anunț
DA26580786
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.206,91 RON
Valoare atribuită
1.206,91 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.206,91 RON

din 1.206,91 RON estimat