Atribuită Cumpărare directă

pulpa de porc 41 carne tocata 5 slanina de lucru 10 chimen seminte 4 gyermei frunzulite 30 gyermei gartene 30 sana flacon 8 banan 13 unt de masa 10 iaurt de fructe 50 fidea gyermei 40 musli 15 prajitura barni 120 baton sport 40

Număr anunț
DA26603201
Autoritate contractantă
LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN BERDE MOZES (CUI 17091518)
Furnizor / câștigător
PERFEKT SRL (CUI 15395782)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.087,47 RON
Valoare atribuită
2.087,47 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.087,47 RON

din 2.087,47 RON estimat