Atribuită
Cumpărare directă
Pachet UNATC Bucuresti: 1. Sapun lichid Esenia Pro Line 5 litri, usor parfumat – 2 buc * 39.06= 78. 12 lei 2. Laveta universala 3 buc/set – 5 buc * 2.22= 11.1 lei 3. Carucior curatenie profesional – Duo Cromat 2x25 litri – 2 buc * 232.06 = 465.2 lei 4. Maner support mopuri 1,3 m cu cap albastru – 2 buc * 19.21= 38.42 lei 5. Perie WC cu support – 15 buc * 5.89=88.35 lei 6. Servetele hartie Express Tork Universal 150299, 237 buc/pach, 2 str 20 pach/bax – 10 baxuri * 153=1530 lei
- Număr anunț
- DA26591648
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.211,19 RON
- Valoare atribuită
- 2.211,19 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.