Atribuită
Cumpărare directă
CONFORM CATALOG Servicii de spalatorie ( spalat - uscat - calcat ) pentru fata de perna. - 221 BUCATI Servicii de spalatorie ( spalat - uscat - calcat ) pentru cearceaf de pat. - 239 BUCATI Servicii de spalatorie ( spalat - uscat - calcat ) pentru cearceaf plic. - 207 BUCATI
- Număr anunț
- DA26586521
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale, prin Unitatea Militara 01606 (CUI 4307033)
- Furnizor / câștigător
- FRIDAY CLEAN S.R.L. (CUI 39899841)
- Cod CPV
- 98310000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.021,85 RON
- Valoare atribuită
- 1.021,85 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.