Atribuită Cumpărare directă

1 MARKER PERMANENT TRATTO NEGRU VF. ROTUND PMTRN BUC 2.00 3.01 0.00 6.02 2 Rigla transparenta 30 cm RB4482 BUC 5.00 0.67 0.00 3.35 3 Elastic bani 50g Centrum 80266 BUC 1.00 2.54 0.00 2.54 4 Pix cu mecanism, mina albastra, diverse modele, Aihao RB8350 BUC 20.00 0.94 0.00 18.80 5 Tus pentru tusiera Kores negru K30001 BUC 1.00 3.77 0.00 3.77 6 PIX CU GEL SMOOTHY 0.7 ROSU 12 BUC/CUTIE HZ9476480 CUT 1.00 16.00 0.00 16.00 7 Radiera ovala Speck Herlitz HZ10324820 BUC 5.00 0.62 0.00 3.10 8 Corector mini pocket mouse Tipp- Ex Bic 1101301 BUC 4.00 10.53 0.00 42.12 9 Textmarker Boss Stabilo verde 70/33 BUC 1.00 4.08 0.00 4.08 10 Textmarker Boss Stabilo roz 70/56 BUC 1.00 4.08 0.00 4.08 11 Textmarker Boss Stabilo orange 70/54 BUC 1.00 4.08 0.00 4.08 12 Textmarker Boss Stabilo galben 70/24 BUC 3.00 4.08 0.00 12.24 13 Tavita corespondenta A4 C4 clasic Herlitz negru HZ9475560 BUC 5.00 6.05 0.00 30.25 14 Suport dosare PP clasic negru Herlitz HZ9471370 BUC 5.00 7.03 0.00 35.15 15 Mapa plastic A5 cu elastic Centrum 80014 BUC 3.00 3.25 0.00 9.75 16 Folii protectie pentru documente A4 40 microni 100/set Noki FOLDOCA4 SET 3.00 5.24 0.00 15.72 17 Dosar plastic A4 cu sina si perforatii Noki roz DOSPLIN BUC 50.00 0.37 0.00 18.50 18 Dosar plastic A4 cu sina si perforatii Noki rosu DOSPLINR BUC 50.00 0.37 0.00 18.50 19 Dosar alb plic carton Arhi DOSPLICS BUC 100.00 0.34 0.00 34.00 20 Foarfeca de birou 215 mm Centrum 82241 BUC 3.00 8.26 0.00 24.78 21 Notite adezive culori neon 76 mm x 76 mm 100 file/se

Număr anunț
DA26588169
Autoritate contractantă
Comuna Bucovat (Primaria Bucovat) (CUI 23070129)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
464,39 RON
Valoare atribuită
464,39 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

464,39 RON

din 464,39 RON estimat