Atribuită
Cumpărare directă
Vas DEWAR 100LITRI CONFORM CAIET SARCINI Produs: Vas Dewar LIN Apollo® 100 Capacitate: 100 litri Volum geometric: 99.2 litri Operare: Indicator de nivel; Indicator de presiune; Sistem de crestere a presiunii Accesorii incluse: Furtun flexibil 1.5 m lungime cu separator de faza; Racord KF50 Presiune de lucru: 1.3 bar Greutate container gol: 62 kg Rata statica de evaporare: 1.2 % / 24h Latime: 650 mm Transportabilitate: cu dop pentru transportul nepresurizat cf PED, 4 roti cu diametru 125 mm Marcaje: CE, non-π Garantie: 12 luni de la livrare
- Număr anunț
- DA26587129
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
- Cod CPV
- 34221000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.483,36 RON
- Valoare atribuită
- 22.483,36 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.