Atribuită
Cumpărare directă
Odorizant WC fresh disc WC gel, antibacterian, parfumat, peste 6 doze, similar fresh duck. Prosop hartie: hartie cu putere mare de absortie, 2 starturi, set de 2 sau 4 role, similar Fiore, saci menaj 35 litri, rola 50 buc, rezistenta ridicata, saci plastic 120 litri culoare negru/albastru mat, rezistenta ridicata
- Număr anunț
- DA26589772
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
- Furnizor / câștigător
- TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI 21849468)
- Cod CPV
- 39811300-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.610 RON
- Valoare atribuită
- 3.610 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.