Atribuită Cumpărare directă

1 Surub cardan cu piulita pas marunt(10 mm grosime/45mm lungime) buc 20 4 Lagar cardan rulment intermediar ( 6 gauri) buc 1 7 Opritor picior aer buc 2 8 Brat stergator cu lamele set 2 10 Termoinjector (12V /diametru 21,5mm/pornire pe timp rece) buc 1

Număr anunț
DA26587849
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02480 CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4327294)
Furnizor / câștigător
DANEX AUTO IMPEX SRL (CUI 14228824)
Cod CPV
34310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
386,50 RON
Valoare atribuită
386,50 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
18.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

386,50 RON

din 386,50 RON estimat