Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant de maini pe baza de alcool etilic 75% TP1 Eficient impotriva, bacteriilor ,ciupercilor... manusi menaj marime Lclor Ace 4l

Număr anunț
DA26613849
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 (CUI 24027208)
Furnizor / câștigător
PAAS MAGIC SRL (CUI 36524235)
Cod CPV
24311900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.678,26 RON
Valoare atribuită
1.678,26 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.678,26 RON

din 1.678,26 RON estimat