Atribuită
Cumpărare directă
EV6B09NE Agenda datata A5 2021- neagra Buc 20 5,76 EG6F37 Plic C4 (229*324 mm) alb, siliconic, 80 g/mp, clapa dreapta Buc 50 0,13 EG6F09 Plic C5 (162*229 mm) alb, siliconic, 80 gr/mp - deschidere pe latura mare Buc 400 0,07 EG6F03 Plic C6 (114*162 mm) alb, siliconic, 80 gr/mp Buc 700 0,04 EG13A09 Hartie (carton) copiator A4, 160 g, 250 coli/top Xerox Premier top 2 25,60 EG13A31 Hartie copiator A4 , 80g , 500coli/top Copying Paper top 38 10,89
- Număr anunț
- DA26591027
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02539 (CUI 11873604)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 642,72 RON
- Valoare atribuită
- 642,72 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.