Atribuită Cumpărare directă

HI 84500-50 Soluţie titrant LR, 230 ml HI 84500-51 Soluție titrant HR, 230 ml HI 84500-55 Standard de calibrare pompă, 120 ml HI 84500-61 Reactiv alcalin dioxid de sulf, 120 ml HI 84500-62 Pudră stabilizatoare, 100 buc

Număr anunț
DA26589104
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU VITICULTURA SI VINIFICATIE (CUI 32801155)
Furnizor / câștigător
MULTILAB (CUI 15537534)
Cod CPV
38000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
771,15 RON
Valoare atribuită
771,15 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

771,15 RON

din 771,15 RON estimat