Atribuită Cumpărare directă

Saci menajeri de 60litri ( min. 50 buc/rola ), saci menajeri 35 litri ( min. 50 buc. /rola ), Mop cu coada, Odorizant wc min. 51 grame (curăță, previne depunerea de calcar, parfumeaza, spumeazamin ) Odorizant camera 250 gr., Prosop hartie 2 straturi ( 100 ml /rola ), Soluție pt. curatat wc 5 litri/flacon, Spray pentru curațarea monitoarelor/suprafetelor, Cremă pt. curatat obiectele sanitare 750 ml. Lavete umede ( min. 3 buc/set, min. 18x20 cm ). Faras din plastic , Spray mobila 300 ml, Galeata cu storcator de10 litri.

Număr anunț
DA26592937
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.158,25 RON
Valoare atribuită
1.158,25 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.158,25 RON

din 1.158,25 RON estimat