Atribuită
Cumpărare directă
Consiliul Judetean Valcea achizitioneaza pentru Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta „General Magheru” al Judetului Valcea masti de protectie cu urmatoarele specificatii tehnice: - marime - adulti - destinat pentru protectie medicala, dispozitive medicale clasa de risc I, Tip II - numar straturi/pliuri: 3 (trei) straturi/3 (trei) pliuri - standard filtrare: BFE ≥ 98% - steril: nu - dimensiune filtrare: ≥ 3 microni - material: polipropilena, hipoalergenic - culoare: albastru Termen de valabilitate: minim 3 ani Certificari: Standard calitate SR EN 14683+AC: 2019, tip produs clasa I, tip II Conditii: - marcare, etichetare conform Directivei pentru Dispozitive Medicale 93/42/EEC: tip, dimensiune, adresa producator, data fabrictiei, mod de utilizare, termen de valabilitate, cod produs, marca CE s.a.m.d. - ambalaj individual care sa pastreze integritatea produsului in momentul extragerii din ambalaj pentru folosire, 30-50 bucati/cutie - stratul exterior si interior sa fie format din fire tesute de polipropilen, iar materialul filtrant din fire topite de polipropilena - sistemul de ajustare din zona nasuluyi sa fie confectionat din metal acoperit cu plastic - sistemul de prindere sa fie realizat din fire elastice din poliester si spandex
- Număr anunț
- DA26589962
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
- Cod CPV
- 33000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.400 RON
- Valoare atribuită
- 8.400 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.