Atribuită
Cumpărare directă
1 MASTI TIP CHIRURGICAL 3 PLIURI 3 STRAT. 2500 0.84 2 HYGIENIUM ANTIBACTERIAL GEL, 1000 ml 8 74.79 3 HYGIENIUM VIZIERA TRANSPARENTA 20 12.18 4 COVOR INTRARE 60X80 4 48.74 5 HYGIENIUM GEL REZERVA ANTIBACTERIAL 5L 2 289.92 6 MANUSI MENAJ LATEX DE UNICA FOLOSINTA "M" 1 71.43 7 HYGIENIUM GEL ANTIBACTERIAL SI DEZINFECTANT 300ML 2 24.37 8 K-SEPT GEL DEZINFECTANT 5L 4 163.87 9 COS GUNOI CU PEDALA RATAN 18L 14 57.98
- Număr anunț
- DA26602181
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ”ALEXANDRU SEVER” MOINESTI (CUI 29097000)
- Furnizor / câștigător
- MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
- Cod CPV
- 39330000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.305,04 RON
- Valoare atribuită
- 5.305,04 RON
- Data publicării
- 18.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.