Atribuită Cumpărare directă

Conform comanda nr. 212/07.10.2020 si anunt publicitar nr. ADV 1173387/01.10.2020.

Număr anunț
DA26594331
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4400956)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.972 RON
Valoare atribuită
9.972 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.972 RON

din 9.972 RON estimat