Atribuită
Cumpărare directă
InterfataUSB 3.0 Capacitate4 TB Tip HDD intern3.5 inch Dimensiuni170.6 x 139.3 x 49 mm Greutate1000 g Criptare dateDa AlteleWD Backup WD Security WD Drive Utilities Sistem de Operare suportat: Windows 10, Windows 8, Windows 7 Mac OS X El Capitan, Yosemite or Mavericks
- Număr anunț
- DA26598745
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- AKTUAL TECHNOLOGIES SRL (CUI 13732407)
- Cod CPV
- 30233000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 915,96 RON
- Valoare atribuită
- 915,96 RON
- Data publicării
- 16.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.