Atribuită Cumpărare directă

Organizare eveniment "Zilele studentilor internationali" desfasurat in cadrul Proiectului FDI “International Campus – acțiuni pentru consolidarea orientării internaționale a Universității Tehnice din Cluj-Napoca” cod: CNFIS-FDI-2020-0340 - Număr de participanți: 150 - Perioada de derulare: 22-29 octombrie 2020 1. Servicii care vor fi asigurate in cadrul evenimentului vor cuprinde etapele pre si post organizatorice: - promovarea evenimentului; - realizarea si pregătire Welcome Bag (pix, breloc, carnetel, tricou); - organizarea Welcome Day; - întâlnirea, in grupuri mici, a studenților internaționali cu voluntarii, prezentare campus, clădiri, secretariate, activități, facilități (bibliotecă, cantină); - prezentarea rețelei BuddyNetwork; - prezentarea organizației ESN; - întălnirea anuală a coordonatorilor ERASMUS+, 25 persoane; - catering (produse ambalate) daca e cazul activitatilor on-site; - asigurare măsuri de igienizare, protecție anti-Covid. Valoarea acestor servicii este: 5000 lei Pretul este final, Firma neplatitoare de TVA

Număr anunț
DA26596133
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
AVE ACCOMODATION SRL (CUI 30587714)
Cod CPV
79952000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat