Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt. Produsul serviciul sau lucrarea Specificatii tehnice U.M. Cant. 1 Cartus Toner Negru CARTUS TONER BLACK C-EXV54BK 15,5K ORIGINAL buc. 3 2 Cartus Toner Yellow CARTUS TONER YELLOW C-EXV54Y 8,5K ORIGINAL buc. 1 3 Cartus Toner Magenta CARTUS TONER MAGENTA C-EXV54 8,5K ORIGINAL buc. 1 4 Cartus Toner Cyan CARTUS TONER CYAN C-EXV54C 8,5K ORIGINAL buc. 1 5 Hartie A4 Hartie A4, 80 g/mp, 500 coli/top top 50 6 Marker permanent Marker permanent – varf subtire buc. 10 7 Marker Marker evidentiator – diverse culori buc. 10 8 Biblioraft Biblioraft plastifiat 7.5 cm – culoare galben buc. 20 9 Biblioraft Biblioraft plastifiat 5 cm – culoare galben buc. 10 10 Capsator Capsator mare capacitate – 100 coli Buc. 1
- Număr anunț
- DA26592362
- Autoritate contractantă
- COMUNA VLAD TEPES (CUI 3796829)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.267,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.267,50 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.