Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie materiale constructii stadion central municipal Vulcan - reparatii formate din: stecker 2 buc, vopsea 4 l- 2 buc, amorsa 10 l- 4 buc, calti 1 buc, lavabila danke 15l- 4 cut, var- 3 saci, capac WC- 2 buc, robinet urinar- 2 buc, mocheta 152 ml, diblu10x100-17 buc, holsurub 6x100-17 buc, saiba8-17 buc, bec-3 buc, diblu10-10 buc, holsurub 6x60-10buc, corp iluminat led-1 buc, soclu ceramic-1 buc, bec led17w-10 buc,cablu2x1,5-20 metri, dulie ebonita-2 buc,tub neon18w-2 buc, tub neon-18w led-2 buc, starter s2- 2buc, racord flexibil 30 cm-2 buc, diblu6-50 buc, holsurub4x40-50buc,canal cablu21x16-1 buc, manusi protectie-5 buc, mortar tencuiala Ana31-5 buc, aracet-2 cut,amorsa 5 l-1 buc, smirghel-5ml
- Număr anunț
- DA26597982
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL MIHAI VITEAZU VULCAN (CUI 36453614)
- Furnizor / câștigător
- VADATI SRL (CUI 19134950)
- Cod CPV
- 39531000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.460,94 RON
- Valoare atribuită
- 3.460,94 RON
- Data publicării
- 16.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.