Atribuită
Cumpărare directă
1) Autoritate Contractanta: RA Monitorul Oficial 2) Tip asigurare – CPV 66513200-1 - Servicii asigurare cladiri 3) Date despre asigurare/acoperiri – Asiguirarea de Incendiu si alte riscuri 4) Valabilitate: 04.11.2020-03.11.2021 5) Prima de asigurare =19.309,21 lei 6) Conditii de plata - integral
- Număr anunț
- DA26625660
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "MONITORUL OFICIAL (CUI 427282)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66513200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.309,21 RON
- Valoare atribuită
- 19.309,21 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.