Atribuită
Cumpărare directă
Pachet carti de biblioteca-conform ofertei. Termen de livrare 5 saptamani in baza comenzii ferme a achizitorului,fara costuri suplimentare; ; Valoare totala achizitie fara TVA=11.983,97 lei; Valoare totala achizitie cu TVA=12.583,17 lei. Beneficiar:Universitatea Babes Bolyai-Cluj-Napoca-Facultatea de Istorie si Filosofie; Solicitant :Soos Amelia-Maria; Responsabil achizitie:Ec.Raveca Dragan.
- Număr anunț
- DA26623809
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- BLACK CAT BOOKS SRL (CUI 27672100)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.983,97 RON
- Valoare atribuită
- 11.983,97 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.