Atribuită Cumpărare directă

hrean 1kg,smantana 3buc.,lamai 5.20kg,zahar brun 10buc.,ulei bunica 3buc.,pulpaa de porc 7.950kg,mere 20.025kg,fasole verde 1buc.,baton nesqik 100buc.,orez 5buc., sare 12buc.,

Număr anunț
DA26623894
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ALBA CA ZAPADA (CUI 17965618)
Furnizor / câștigător
BOB PRESTĂRI SERVICII S.R.L. (CUI 36304965)
Cod CPV
15300000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
698,51 RON
Valoare atribuită
698,51 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

698,51 RON

din 698,51 RON estimat